SZC logo

Vas Megyei Szakképzési Centrum

OM kód: 203062/016 | 9700 Szombathely, Hadnagy utca 1.

Intézmény logo

Vas Megyei Szakképzési Centrum Savaria Technikum és Kollégium

 • Hírek
 • Közérdekű adatok
 • CLASSROOM
 • KRÉTA

Hírek

2021. szept. 6.


Savaria Admin

  Közszolgálati ügyintéző képzés nyitórendezvény

  2021. szeptember 6-án a Megyeháza Dísztermében került sor a közszolgálati ügyintéző képzésünk ünnepélyes nyitórendezvényére.

  Közszolgálati ügyintéző képzés nyitórendezvény

  Az előző tanévtől kezdve tizenharmadik évfolyamos közszolgálati ügyintéző tanulóink a Vas Megyei Kormányhivatal szervezésében és gondozásában töltik tanévközi gyakorlatukat. Hagyományteremtő jelleggel és a képzés nívóját jelezve, egyben a tanulókat és az iskolát köszöntve szervezi a Kormányhivatal a nyitórendezvényt.

  Harangozó Bertalan kormánymegbízott úr köszöntőjével indult a program, melyet Sümegi Tamás igazgató úr előadása követett a képzés múltjáról és jelenéről. Ezután Szőnyiné dr. Csiszár Adrienn a Vas Megyei Kormányhivatal Humánpolitikai és Koordinációs Főosztályának főosztályvezetője a Vas Megyei Kormányhivatal szervezetének felépítését ismertette, illetve a gyakorlati képzés programját mutatta be. Lezárásként Taschner Sándor a Vas Megyei Kormányhivatal Humánpolitikai és Koordinációs Főosztályának kormánytisztviselője a Megyeháza történetéről tartott érdekes előadást. A rendezvényen az előadókon és a tanulókon kívül meghívottként jelen volt Birosz Pál a Vas Megyei Szakképzési Centrum főigazgató-helyettese, Szeidel Julianna az iskola szakmai igazgatóhelyettese, Dénes András László az iskola gyakorlati oktatásvezetője, illetve a képzés megvalósításáért felelős kormányhivatali vezetők és kijelölt kapcsolattartók.

  Szeretnénk ezúton is köszönetet mondani a Kormányhivatal minden érintett dolgozójának a színvonalas rendezvényért, illetve a képzés felkarolásáért!

  Képgaléria a rendezvényről

  KAPCSOLÓDÓ HÍREK


  Elkezdődött a tanév

  Elkezdődött a tanév

  Ma reggel 8 órakor ünnepélyes tanévnyitóval indítottuk a 2021/2022-es tanévet.

  2021. szept. 1.


  Savaria Admin

  Kilencedikes csapatépítő

  Kilencedikes csapatépítő

  2021. szeptember 13-án került sor a 9. évfolyam csapatépítő délelőttjére iskolánkban.

  2021. szept. 13.


  Savaria Admin

  Lengyel látogatók

  Lengyel látogatók

  Iskolánk több éve baráti kapcsolatokat ápol a Lengyelországban, Bydgoszcz városában működő Zespól Szkól Elektronicznych – Mieczyslawa Karlowicza 20. 85-092 Bydgoszcz – középiskolával. Kapcsolatunk keretében a lengyel iskola tanulói, tanárai már több alkalommal tettek látogatást iskolánkban. Az idei tanév kezdetekor, már a második tanítási héten megérkezett lengyel testvériskolánk következő csoportja.

  2021. szept. 6.


  Savaria Admin


  Partnereink

  • Vas Vármegyei Kormányhivatal
  • Vas Vármegyei Kereskedelmi és Iparkamara
  • Autószerelők Országos Egyesülete
  SZC logo

  Vas Megyei Szakképzési Centrum


   • Intézmény logo
   • Vas Megyei Szakképzési Centrum Savaria Technikum és Kollégium

    9700 Szombathely, Hadnagy utca 1.

   • Telefon: +36 94 500 260

    E-mail: savaria@savaria-szki.hu

    OM azonosító: 203062/016


   2023Vas Megyei Szakképzési Centrum Savaria Technikum és Kollégium